CHEMSPEC BAD ODOR BLOCK - Blokator zapachów Zobacz większe

CHEMSPEC BAD ODOR BLOCK - Blokator zapachów

CHEMSPEC

19,00 zł brutto

Blokatory dezodoryzujące działają podobnie jak magnes – wychwycają  zapachy z powietrza i neutralizują je. Te podręczne blokatory zapachów można stosować jako środek dezodoryzujący zarówno na początku jak również po zabiegach konserwatorskich. Ten blokator eliminuje problemy zapachowe pojawiające się  wskutek pożarów i wypadków. Pomagają w tym doskonałe właściwości odwaniające. Są hermetycznie opakowane i zaczynają działać tylko po otwarciu. Blokator poradzi sobie nawet w przypadkach najciężych i występujących ponownie zapachów, jak na przykład w ośrodkach  opiekuńczo – rehabilitacyjnych, pomieszczeniach popożarowych, centrach urazowych i td.

Aby spowolnić uwalnianie zapachu i przedłużyć życie blokatora zaleca się nie zdejmować  opakowania, tylko przedziurawić blokator w opakowaniu i zamieścić go na zabezpieczonej powierzchni. Jest produkowany w trzech zapachach: wiśniowy, świeża trawa, jabłkowy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CHEMSPEC BAD ODOR BLOCK - Blokator zapachów

CHEMSPEC BAD ODOR BLOCK - Blokator zapachów

9 innych produktów z tej samej kategorii

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania