Niezbędnik pielęgnacyjny cz. 13 (dla właścicieli warsztatów): lśniący zakład Twoją wizytówką, czyli profesjonalne chemia warsztatowa

Niezbędnik pielęgnacyjny cz. 13 (dla właścicieli warsztatów): lśniący zakład Twoją wizytówką, czyli profesjonalne chemia warsztatowa

Bez chemii warsztatowej nie ma lśniącego czystością warsztatu - powie to nie tylko właściciel hurtowni chemii samochodowej, ale i kolega mechanik, który pilnuje, by wszystko było na swoim miejscu i, przede wszystkim, było czyste – i dla bezpieczeństwa, i dla komfortu.

Profesjonalne czyściwa do warsztatów

Cała gama chemii warsztatowej dostępnej na rynku pozwoli na zachowanie porządku i usunięcie uporczywych zanieczyszczeń powstających przy codziennej pracy. Dzięki niej utrzymasz swój warsztat lub garaż w idealnym porządku. Aby tego dokonać, będą Ci na pewno potrzebne różnego rodzaju czyściwa, czyli idealna alternatywa dla wszelkiego rodzaju ściereczek, szmatek i gąbek. Do wyboru masz:

Przy myciu różnych powierzchni przydadzą się różne czyściwa, które zapewnią wydajną pracę i komfort sprzątania. Czym różno się takie czyściwo od zwykłej ścierki? Efektywnością jego użytkowania. Dla przykładu – czyściwo włókninowe to nic innego jak wysokiej jakości, rolki materiału włókninowego odpornego na rozdarcia i idealnie chłonącego wilgoć.

Specjalistyczna chemia warsztatowa

Powinieneś wyposażyć się także w skuteczne środki do mycia posadzek, dopasowane do Twoich potrzeb i charakterystyki pracy. Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego zadbaj, aby podłoga była czysta i sucha. Środki do mycia posadzek łatwo poradzą sobie z olejem, smarem czy zaciekami z benzyny. Pozostawią posadzkę czystą i bezpieczną. Dzięki szerokiej gamie chemii warsztatowej dostępnej w hurtowniach chemii samochodowej, bez problemu dobierzesz środki odpowiednie dla Twoich potrzeb, rodzaju posadzki oraz stopnia i rodzaju powstających zabrudzeń.

Inne będą środki czystości w warsztacie samochodowym, gdzie przydadzą Ci się właśnie środki do mycia posadzek, a inne w spedycji, gdzie sprawdzi się gama środków czystości dla firm transportowych.

Specjalistyczna chemia techniczna jako uzupełnienie asortymentu warsztatu i myjni

Środek służący do usuwania smarów z posadzek w warsztacie samochodowym mp2 fp-2Praca w warsztacie lub myjni często wymaga stosowania różnego rodzaju chemii technicznej, takiej jak spraye techniczne, czyli odrdzewiacze i zmywacze. Używając sprayów technicznych, produkujemy zanieczyszczenia, które trudno usunąć tradycyjnymi środkami do mycia, dlatego niezbędnymi w warsztacie lub myjni są środki chemii warsztatowej, które bez problemu usuną zabrudzenia. Szeroką gamę produktów tego typu produktów znajdziesz w dobrej hurtowni chemii samochodowej, która w swojej ofercie posiada także wszystko to, co ułatwia codzienną pracę właścicieli warsztatów samochodowych.

W warsztacie samochodowym czy garażu znajduje się wiele różnych elementów, które wymagają innego traktowania, innego czyszczenia i innych środków chemii warsztatowej.

Ręce mechanika też niekiedy wymagają usunięcia z nich trudnych zabrudzeń. O tym, jak sobie poradzić z kłopotliwymi pozostałościami smarów na dłoniach opowiemy w ostatniej części poradnika.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania