Niezbędnik pielęgnacyjny cz. 11 (dla zawodowców): lance i wytwornice piany, czyli profesjonalne pianowanie w myjni

Niezbędnik pielęgnacyjny cz. 11 (dla zawodowców): lance i wytwornice piany, czyli profesjonalne pianowanie w myjni

Pamiętacie te wszystkie filmy, w których skąpo ubrane panie we wdzięcznych pozach myją auta? Całe ubabrane pianą, piana wylewa się z wiaderek, samochodu nie widać spod piany... Wszystko w pianie... Bez sensu! Kto to widział takie marnotrawstwo? Dlatego nie wiaderko, a wytwornica piany i nie szlauch, a lanca do płukania. I możemy działać – szybko, skutecznie i oszczędnie.


Profesjonalne akcesoria do myjni samochodowej – do wytwarzania i spłukiwania piany


Wytwornica piany marki Red ProcarBez profesjonalnych wytwornic piany, spryskiwaczy i lanc do spłukiwania, trudno wyobrazić sobie porządne umycie samochodu. Użycie profesjonalnego sprzętu oraz środków do mycia wstępnego i środków do mycia zasadniczego pozwala na dokładniejszą, szybszą i - co bardzo ważne - dużo bardziej ekonomiczną pracę. Dodatkowo odpowiednio dobrane kosmetyki samochodowe oraz środki czystości do samochodu i – mamy komplet.
Na początku samochód czeka mycie wstępne, do którego używamy oczywiście środków do mycia wstępnego nanoszonych na pojazd za pomocą odpowiedniego sprzętu. Wytwornica piany służy, jak sama nazwa wskazuje, do wytworzenia i aplikacji aktywnej piany na myte powierzchnie. Używając ich, przygotowujemy samochód na całą serię zabiegów, które mają za zadanie zapewnić mu nie tylko świetny wygląd, ale również ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Środki myjące wstępnie skutecznie usuwają tłuste i oleiste zabrudzenia, a także osad drogowy, owady z karoserii.


Aktywne piany do myjni


Stalowa lanca do spłukiwania ProcarTo cała gama środków, dzięki którym myty samochód będzie błyszczał jak prosto z fabryki, a nowe zabrudzenia nie przyczepią się karoserii tak szybko. Przeprowadzając mycie wstępne z użyciem aktywnych pian, wybranych z całej gamy środków do mycia wstępnego, pokrywamy cały pojazd warstwą piany, a gdy ta zacznie spływać, spłukujemy resztę lancą do płukania. Proste? Pewnie!
Mycie wstępne wytwornicą piany warto połączyć z myciem ręcznym, które pomoże usunąć trudniejsze zabrudzenia, owady z karoserii i tłuste osady drogowe. Do mycia ręcznego, które wprowadzamy na początkowym etapie czyszczenia auta, warto sięgnąć po profesjonalne szczotki Vikan, które pozwolą zoptymalizować i przyspieszyć proces czyszczenia – dadzą one sobie radę z najbardziej niedostępnymi zakamarkami. Dzięki użyciu kątowych, szczotek Vikan do felg czy tych z przepływem wody – wyczyścimy auto od podstaw i przygotujemy je na mycie właściwe ze środkami do mycia zasadniczego oraz na etap pielęgnacji kosmetykami samochodowymi.


Kosmetyki do auta z profesjonalnej hurtowni


Po całym procesie mycia należy zadbać o piękny wygląd samochodu i jego ochronę. Używając odpowiednich kosmetyków samochodowych nabłyszczamy karoserię i dajemy jej powłokę ochronną, dzięki której samochód będzie bardziej odporny na warunki atmosferyczne i osad drogowy. Najlepsze kosmetyki samochodowe są do nabycia w specjalistycznych hurtowniach chemii samochodowej, które w swojej ofercie posiadają chemię samochodową, chemię motoryzacyjną, całą gamę sprzętów i urządzeń potrzebnych w utrzymaniu samochodu w dobrym stanie.
Skoro już zadbaliśmy o zewnętrzną stronę auta, w kolejnej części przejdziemy do pielęgnacji jego wnętrza.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania