Płatności DotPay

Odkurzacze 

Odkurzacze przemysłowe choć zasadę działania mają tą samą, swoją mocą i wytrzymałością znacznie różnią się od odkurzaczy używanych na co dzień w gospodarstwach domowych. Są od nich o wiele wydajniejsze. zwłaszcza przy czyszczeniu dużych powierzchni. Stąd w zastosowaniu na szerszą skalę, w codziennej wielogodzinnej pracy sprawdzają się dużo lepiej.

Odkurzacze przemysłowe, te do zabrudzeń suchych lub/ i do zabrudzeń mokrych, stanowią ważny element wyposażenia każdej auto myjni, czy też firmy sprzątającej. Wysoka wydajność pracy i liczne wyposażenie dodatkowe w standardzie proponowanych przez Kenochem odkurzaczy przemysłowych gwarantuje zadowolenie z ich użytkowania nawet przez wiele miesięcy po okresie gwarancyjnym.

Odkurzacze piorące przemysłowe natomiast pozwolą Ci zadbać o wszelkie elementy tapicerowane oraz dywany i wykładziny dywanowe w samochodzie, domu lub w biurze. Specjalnie wyprofilowane końcówki i duża siła ssąca, przy zastosowaniu odpowiedniego detergentu, przywrócą czyszczonym powierzchniom dawny blask i świeżość na długo.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania